Villa Sunrise Bay 1
Aivan Protaraksen pääkadun vieressä sijaitsee Sunrise Villas. Ihanteellinen niille, jotka eivät halua vuokrata autoa, löydät kaikki mukavuudet, supermarketit, kaupat ja rannat kävelyetäisyydellä. Aurinkoisia päiviä voi helposti nauttia Fig Tree Bayn rannalla, joka on kaunis paikka rusketuksen lisäämiseen tai snorklaukseen tai hiekkalinnojen rakentamiseen.
Vaihtoehtoisesti voit viettää rentouttavia päiviä uima-altaalla. Vedä aurinkotuoli esiin ja nauti Kyproksen auringosta tai hyödynnä viileää ja virkistävää uima-allasta keskipäivän kuumuudessa.
Sisältä huvila on kodikas ja sieltä löytyy kaikki tarvittava satelliitti-tv:stä astianpesukoneeseen lisämukavuutta varten. Löydät neljä hyvin varusteltua makuuhuonetta, joissa kaikissa on viileä ilmastointi lämpimiä kesäiltoja varten.
Yleistä tietoa
Makuuhuoneiden lukumäärä: 4
Kylpyhuoneiden lukumäärä: 3
Vastaanottohuoneiden lukumäärä: 1
Enimmäismäärä henkilöitä: 8
Sisäänkirjautuminen klo 16.00
Uloskirjautuminen klo 10.00
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Tupakointi on kielletty
Pyyhkeet sisältyvät hintaan
Liinavaatteet sisältyvät hintaan
Pohjakerros
Keittiö
Uuni, Liesi, Mikroaaltouuni, Pakastin, Jääkaappi, Jääkaappipakastin, Astianpesukone
Oleskelutila
Mukava oleskelualue, satelliittitelevisio, ruokailutilat, ovet terassille
Vieras-WC
WC, pesuallas
Makuuhuone 1
Parisänky, Parivuode, Ilmastointi
Ensimmäinen kerros
Makuuhuone 2
Erilliset vuoteet, Kattotuuletin, Tuuletin, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 3
Parisänky, Parivuode, TV paikallisilla kanavilla, Kattotuuletin, Tuuletin, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 4
Parisänky, Parivuode, TV paikallisilla kanavilla, Kattotuuletin, Tuuletin, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 4, oma kylpyhuone
Suihku, WC, Pesuallas
Kylpyhuone
Kylpyamme suihkulla, WC, Pesuallas
Apuohjelma-alue
Pesukone
Ulkona
Terassi
Katettu terassi, Ulkoruokailu, Ulkoruokailutilat, Ruokailutilat, Grilli, Kannettava grilli, Aurinkotuolit, Aurinkovarjo
Pysäköinti
Tienvarsipysäköinti
Uima-altaat
Yksityinen ulkouima-allas
Altaan koko: 7 m x 4 m Altaan syvyys: 1 m - 1,5 m, pääsy tikkaiden kautta, suihku altaan reunalla
Hyvä tietää
Huvilaan pääsee 180 cm leveää polkua pitkin, jossa on kaksi askelmaa. Etuoven leveys on 80 cm ja terassille johtavan oven leveys 88 cm. Terassi on avoin, tasainen ja laatoitettu. Itse uima-altaaseen pääsee tikkailla. Pohjakerroksessa ei ole kylpyhuonetta. Ensimmäiseen kerrokseen on 17 askelmaa, ja makuuhuoneen ovi (ensimmäinen vasemmalla) on 78 cm leveä ja perhekylpyhuoneen ovi 68 cm leveä. Keittiön/ruokailutilan ovi on 114 cm leveä ja olohuoneen ovi 120 cm leveä. *Huomaa, että vaikka olemme pyrkineet kaikin keinoin varmistamaan annettujen tietojen paikkansapitävyyden, virheitä voi esiintyä. Jos haluat lisätietoja huvilasta, ota rohkeasti yhteyttä.
Tässä kiinteistössä on leveitä aukkoja tikapuumaisissa kaiteissa. Varmistathan, että lapsia valvotaan koko ajan.
Palvelut
Allas
Wifi huoneessa
Sijainti
Kypros, Fig Tree Bay
350 m rannalle, 170 m kaupunkiin










