Villa Amber Cyprus
Jos haluat mieluummin rantahuvilan, Villa Amber Cyprus voi olla juuri sitä, mitä etsit. Alle 300 metrin päässä kultaisista hiekoista ja rantakadun tavernasta voit viettää joka päivä auringossa aaltojen äärellä nauttien cocktailin tai kaksi meze-lounaiden välissä.
Vaihtoehtoisesti tämä viihtyisä, kodikas majoituspaikka tarjoaa kaiken tarvitsemasi kyproslaiselle omatoimiselle lomallesi. Huvilassa on satelliitti-tv, pesukone, ilmastointi ja ilmaiset allaspyyhkeet. Ensimmäisessä kerroksessa on kaksi makuuhuonetta, ja viidennelle ja kuudennelle hengelle on vuodesohva.
*Huomaathan, että olohuoneessa on kahden hengen vuodesohva 5. ja 6. vieraalle.
Yleistä tietoa
Makuuhuoneiden lukumäärä: 2
Kylpyhuoneiden lukumäärä: 2
Vastaanottohuoneiden lukumäärä: 1
Enimmäismäärä henkilöitä: 6
Sisäänkirjautuminen klo 16.00
Uloskirjautuminen klo 10.00
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Tupakointi on kielletty
Pyyhkeet sisältyvät hintaan
Liinavaatteet sisältyvät hintaan
Pohjakerros
Olohuone / Keittiö
Mukava oleskelualue, vuodesohva, ilmastointi, uuni, liesi, mikroaaltouuni, jääkaappipakastin, vedensuodatin, pyykinpesukone, ruokailutila, ovet terassille, TV paikallisilla kanavilla
Vieras-WC
Pesuallas, WC
Ensimmäinen kerros
Makuuhuone 1
Parivuode, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 2
Parivuode, Ilmastointi, Parveke
Kylpyhuone
Kylpyamme suihkulla, Suihku, Pesuallas, WC
Ulkona
Terassi
Katettu terassi, Ulkoruokailutilat, Ruokailutilat, Tiiligrilli, Aurinkotuolit, Varjo
Pysäköinti
Maastopysäköinti
Uima-altaat
Yksityinen ulkouima-allas
Altaan koko: 7 m x 3 m Altaan syvyys: 1,05 m - 1,5 m, pääsy tikkaiden kautta, suihku altaan reunalla
Hyvä tietää
Huvilaan pääsee 100 cm leveää polkua pitkin, joka johtaa ovelle johtavalle askelmalle. Etuovi on 84 cm leveä. Olohuoneen ja keittiön/ruokailutilan ovet ovat 120 cm leveitä. Uima-altaalle/terassille pääsee 73 cm leveän oven kautta ja 150 cm leveää polkua pitkin. Ulkoalueet ovat pieniä ja tiiviitä, mutta maa on tasainen ja tasainen. Altaassa on tikkaat, ei askelmia. Pohjakerroksessa ei ole makuuhuoneita tai kylpyhuoneita. Ensimmäiseen kerrokseen johtaa 17 askelmaa. Makuuhuoneen ovet ovat 75 cm leveät ja kylpyhuoneen ovet 65 cm leveät. Kylpyhuoneessa on suihku/amme. "Huomaathan, että vaikka olemme pyrkineet kaikin keinoin varmistamaan annettujen tietojen paikkansapitävyyden, virheitä voi esiintyä. Jos tarvitset lisätietoja huvilasta, ota rohkeasti yhteyttä."
Palvelut
Allas
Wifi huoneessa
Sijainti
Kypros, Fig Tree Bay
280 m rannalle, 5 km kaupunkiin















