Villa Agua Azul
Jos etsit viihtyisää kahden makuuhuoneen huvilaa Playa Blancan laidalta, olet tullut oikeaan paikkaan. Tämä kodikas majoituspaikka, jossa on lämmitetty* uima-allas ja modernit kodinkoneet, on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat rauhallisemman loman pois hälinästä. Vaikka Playa Blancan keskustaan on lyhyt ajomatka, pieni minimarket löytyy kävelyetäisyydeltä.
Ihanteellinen jopa neljälle hengelle, huvila tarjoaa kaksi mukavaa makuuhuonetta, joissa molemmissa on kattotuuletin viilentämään lämpiminä kesäöinä. Täysin varustellun keittiön ja tiilestä rakennetun grillin ansiosta voit valmistaa kulinaarisia herkkuja kaikkien nautittavaksi. Tapaslounaat ja grilliherkut eivät ole koskaan maistuneet näin hyviltä.
Niille, jotka haluavat pysyä kunnossa lomalla, on 25 metrin yhteinen uima-allas, joka sopii erinomaisesti uimiseen muutaman altaanmitan ajan keskipäivän auringon alla.
*Yhteisen uima-altaan syvyys on 0,8–1,4 m.
**Tähän huvilaan kuuluu pääsy huvilan vieressä olevaan varattuun pysäköintipaikkaan.**
Yleistä tietoa
Makuuhuoneiden lukumäärä: 2
Kylpyhuoneiden lukumäärä: 1
Vastaanottohuoneiden lukumäärä: 1
Enimmäismäärä henkilöitä: 4
Sisäänkirjautuminen klo 16.00
Uloskirjautuminen klo 10.00
Auto on suositeltava
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Tupakointi on kielletty
Pyyhkeet sisältyvät hintaan
Liinavaatteet sisältyvät hintaan
Pohjakerros
Keittiö
Uuni, Liesi, Mikroaaltouuni, Pakastin, Jääkaappi, Jääkaappipakastin, Astianpesukone, Pyykinpesukone
Oleskelutila
Mukava oleskelutila, älytelevisio, ruokailutila, ovet terassille
Makuuhuone 1
King size -vuode, kattotuuletin, tuuletin
Makuuhuone 2
Erilliset vuoteet, Kattotuuletin, Tuuletin
Suihkuhuone
Suihku, WC, Pesuallas
Ulkona
Terassi
Katettu terassi, Ulkoruokailu, Ulkoruokailutilat, Ruokailutilat, Grilli, Tiiligrilli, Puutarhakalusteet, Aurinkotuolit
Pysäköinti
Maastopysäköinti
Uima-altaat
Yksityinen ulkouima-allas
Altaan koko: 6 m x 5 m Altaan syvyys: 1,5 m - 1,5 m, Lämmitetty, Suihku uima-altaan reunalla, Portaat
Hyvä tietää
Huvilaan pääsee 125 cm leveää polkua pitkin, jossa on yksi askelma. Etuoven leveys on 125 cm ja terassille johtavan oven leveys 164 cm. Ulkoalueelle on yksi pieni askelma. Terassi on avoin, tasainen ja laatoitettu. Itse uima-altaaseen on portaat. Tämä on pohjakerroksen kiinteistö. Parihuoneen oven leveys on 69 cm ja suihkuhuoneen oven leveys 60 cm. Keittiön/ruokailutilan ovi on 125 cm leveä, ja olohuoneen ovi on myös 125 cm leveä. *Huomaa, että vaikka olemme pyrkineet kaikin keinoin varmistamaan annettujen tietojen paikkansapitävyyden, virheitä voi esiintyä. Jos haluat lisätietoja huvilasta, ota rohkeasti yhteyttä.
*Tähdellä merkityistä tuotteista voidaan periä lisämaksu.
Palvelut
Allas
Wifi huoneessa
Sijainti
Espanja, Kanariansaaret, Lanzarote, Playa Blanca
2.4 km rannalle, 2.8 km kaupunkiin


















