Villa Felix Uno
Villa Felix Uno on viimeistelty erittäin korkeatasoisesti valkoiseksi kalkituilla ja ihanan moderneilla ulkopinnoilla, tyylikkäillä minimalistisilla sisätiloilla ja kutsuvalla allasalueella. Sisätiloissa huvila on hyvin varusteltu, ja siellä on tilavat oleskelutilat, täysin varusteltu keittiö ja modernit mukavuudet kaikkialla. Makuuhuoneita ja kylpyhuoneita on neljä, ja suuret ikkunat molemmissa kerroksissa takaavat runsaasti luonnonvaloa huoneisiin.
Löydä upea ulkoalue yksityisen uima-altaan ympärillä, joka on täydellinen paikka polskutteluun, ulkoilmaruokailuun ja ympäristöstä nauttimiseen. Nerja on yksi Andalusian kauneimmista alueista, ja olet lähellä sen keskustaa, jossa on lukuisia baareja, kauppoja ja ravintoloita. Koska kaikissa Nerjan huviloissamme on oma uima-allas, sinun ei tarvitse mennä minnekään pulahtaaksesi veteen. Kuuluisa Playa Burriana ei kuitenkaan ole kaukana, jos kaipaat maisemanvaihtoa ja uintia meressä. Villan sisarkiinteistö Felix Dos sijaitsee vieressä ja sen voi varata tämän villan kanssa.
Yleistä tietoa
Makuuhuoneiden lukumäärä: 4
Kylpyhuoneiden lukumäärä: 4
Vastaanottohuoneiden lukumäärä: 1
Enimmäismäärä henkilöitä: 8
Sisäänkirjautuminen klo 16.00
Uloskirjautuminen klo 10.00
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Tupakointi on kielletty
Pyyhkeet sisältyvät hintaan
Liinavaatteet sisältyvät hintaan
Pohjakerros
Oleskelutila
Avoin pohjaratkaisu, Mukavat istuimet, Mukava oleskelualue, Älytelevisio, Musiikkijärjestelmä, Ilmastointi
Keittiö
Astianpesukone, Pakastin, Jääkaappi, Jääkaappipakastin, Liesi, Mikroaaltouuni, Uuni, Pyykinpesukone
Suihkuhuone
Suihku, WC, Pesuallas
Ensimmäinen kerros
Makuuhuone 1
Parisänky, Parivuode, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 1, oma kylpyhuone
Pesuallas, Suihku, WC
Makuuhuone 2
Parisänky, Parivuode, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 3
Erilliset vuoteet, Ilmastointi, Parveke
Makuuhuone 3, oma kylpyhuone
Pesuallas, Suihku, WC
Makuuhuone 4
Erilliset vuoteet, Ilmastointi, Parveke
Kylpyhuone
Kylpyamme suihkulla, Kaksoispesuallas, WC
Ulkona
Terassi
Katettu terassi, Avoterassi, Puutarhakalusteet, Aurinkovarjo, Aurinkotuolit, Pöytätennis, Koripallokori, Kannettava grilli
Pysäköinti
Maastopysäköinti
Uima-altaat
Yksityinen ulkouima-allas
Altaan koko: 8 m x 4 m Altaan syvyys: 1,25 m - 1,3 m, Suihku altaan reunalla, Roomalaiset portaat
Hyvä tietää
Villaan pääsee 100 cm leveää polkua pitkin. Etuoven leveys on 100 cm, ja terassin ovi on myös 100 cm leveä. Terassialue on tasainen ja laatoitettu, mutta alemmalle terassialueelle, jossa on tekonurmi, johtaa portaat alas. Pohjakerroksessa ei ole makuuhuoneita. Kaikissa makuuhuoneissa ja kylpyhuoneissa oven leveys on 70 cm. Keittiön/ruokailutilan ovi on 100 cm leveä, ja olohuoneen ovi on myös 100 cm leveä. *Huomaa, että vaikka olemme pyrkineet kaikin keinoin varmistamaan annettujen tietojen paikkansapitävyyden, virheitä voi esiintyä. Jos haluat lisätietoja huvilasta, ota rohkeasti yhteyttä.
Huomioithan, että tässä majoituspaikassa on infinity-allas. Oman turvallisuutesi vuoksi älä istu, nojaa tai seiso äärettömyyden reunalla.
Palvelut
Allas
Wifi huoneessa
Sijainti
Espanja, Costa del Sol, Nerja, Benamocarra & Viñuela
1.9 km rannalle, 1.5 km kaupunkiin























