Tietoa sinulle, jolla on matkavaraus Braathensin lennoin


treenausta

Functional Fitness

Louise Juul

Osallistu vierasohjaajien tunneille oleskelusi aikana jollakin urheiluhotellistamme. Lue alta lisää Louisesta valmentajana, millaista treeniä hän tarjoaa ja millä hotelleilla hän ohjaa. Vierasohjaajien tunneille ei tarvitse ilmoittautua etukäteen. Kaikki vierasohjaajien treenit ovat maksuttomia, kun majoitut kyseisessä hotellissa kyseisen viikon aikana, jolloin ohjaaja on paikalla. Katso, minä päivinä vierasohjaaja on saatavilla kussakin hotellissa, ja varaa lomasi sivun alalaidasta.

Kuka voi osallistua?

Eri tunneille voivat osallistua kaikki aikaisemmasta kokemuksesta riippumatta. Kaikki tunnit pidetään englanniksi. Vierasohjaajan passin lisäksi voit osallistua myös hotellin säännölliseen urheilu- ja aktiviteettivalikoimaan.

Ohjelma

Vierasohjaaja pitää 2-3 tuntia joka päivä tulo- ja lähtöpäiviä lukuun ottamatta. Ohjelma esitellään paikan päällä kyseisessä hotellissa.

Kuinka varaan ja kuinka paljon se maksaa?

Vierasohjaajien tunneille osallistuminen on maksutonta kyseisessä hotellissa yöpyville vierasohjaajaviikon aikana. Katso alta päivämäärät, jolloin vierasohjaaja ohjaa haluamassasi hotellissa, ja varaa lomasi samalle ajankohdalle. Tunnit ovat maksuttomia, lukuun ottamatta Playitas Resortia, jossa osa tunneista on lisämaksullisia ja ne tulee varata etukäteen.


Hotelli & päivämäärä

Hotellit ja ajankohdat, jolloin ohjaaja on urheiluhotelleissamme