Bay View II
Esittelyssä Bay View II, upea kolmen makuuhuoneen ja neljän kylpyhuoneen huvila, joka on kauniisti suunniteltu nykyaikaisilla viimeistelyillä ja kalusteilla. Avoin olohuone, keittiö ja ruokailutila yhdistyvät saumattomasti ja houkuttelevat sinut kutsuvalle uima-altaan terassille tyylikkäiden lasiovien kautta. Nauti henkeäsalpaavista merinäköaloista, jotka koristavat terassia koko päivän ja luovat idyllisen ympäristön ulkoilmaelämälle. Ruokailutila ja grilli luovat täydellisen tunnelman ulkoilmaelämään!
Yleistä tietoa
Makuuhuoneiden lukumäärä: 3
Kylpyhuoneiden lukumäärä: 4
Vastaanottohuoneiden lukumäärä: 1
Enimmäismäärä henkilöitä: 6
Sisäänkirjautuminen klo 16.00
Uloskirjautuminen klo 10.00
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Tupakointi on kielletty
Pyyhkeet sisältyvät hintaan
Liinavaatteet sisältyvät hintaan
Pohjakerros
Keittiö
Uuni, Liesi, Pakastin, Jääkaappi, Jääkaappipakastin, Mikroaaltouuni, Pyykinpesukone, Astianpesukone, Avoin pohjaratkaisu, Ilmastointi
Oleskelutila
Mukava oleskelualue, taulutelevisio, ilmastointi, avoin pohjaratkaisu
Makuuhuone 1
Parisänky, Parivuode, Taulutelevisio, Ilmastointi
Makuuhuone 1, oma kylpyhuone
WC, Pesuallas, Suihku
Suihkuhuone
WC, Pesuallas, Suihku, Suihkukaappi
Ensimmäinen kerros
Makuuhuone 2
Parisänky, Parivuode, Ilmastointi, Taulutelevisio
Makuuhuone 2, oma kylpyhuone
WC, Pesuallas, Suihku, Suihkukaappi
Makuuhuone 3
Erilliset vuoteet, Ilmastointi, Taulutelevisio
Makuuhuone 3, oma kylpyhuone
WC, Pesuallas, Suihku
Ulkona
Terassi
Aurinkotuolit, Aurinkovarjo, Ulkoruokailu, Ulkoruokailutilat, Ruokailutilat, Pöytätennis
Pysäköinti
Maastopysäköinti
Uima-altaat
Yksityinen ulkouima-allas
Altaan koko: 9 m x 4,1 m Altaan syvyys: 1,35 m - 1,4 m, pääsy tikkailla
Hyvä tietää
Huomioithan, että tämä huvila sijaitsee mäkisellä/vuoristoisella alueella. Huvilaan pääsee 120 cm leveää polkua pitkin, jossa on 8 askelmaa, ja etuovelle on myös luiska. Etuoven leveys on 84 cm ja terassille johtavan oven leveys 140 cm. Terassi on tasainen ja laatoitettu, ja uima-altaalle pääsee portaita pitkin, ja siihen on kaiteet. Sisällä alakerran makuuhuoneen ovi on 80 cm leveä ja suihkuhuoneen ovi 78 cm leveä. Ensimmäiseen kerrokseen on 20 askelmaa. Keittiön/ruokailutilan ovi on 80 cm leveä ja olohuoneen ovi on myös 80 cm leveä. *Huomaa, että vaikka olemme pyrkineet kaikin keinoin varmistamaan annettujen tietojen paikkansapitävyyden, virheitä voi esiintyä. Jos haluat lisätietoja huvilasta, ota rohkeasti yhteyttä.
Palvelut
Allas
Wifi huoneessa
Sijainti
Kreikka, Zakynthos, Agios Sostis ja Porto Koukla
180 m rannalle,






































