Coral Villas La Quinta
Coral Villas La Quinta on ylellinen kokoelma hienoja huviloita, jotka sijaitsevat kauniilla La Quintan alueella Teneriffan luoteisrannikolla. Huviloista on poikkeuksellisen kaunis näkymä dramaattiselle rannikolle. Nauti tyylikkäästi sisustetuista huviloista, joissa on modernit kalusteet ja runsaasti tilaa. Huviloihin kuuluu myös puutarha sekä oma uima-allas.
Coral Villas La Quinta koostuu kokoelmasta kaksikerroksisia huviloita, joissa voi majoittua jopa kuusi henkeä. Jokaisessa huvilassa on suuri puutarha ja uima-allas. Täällä voit yöpyä esimerkiksi perheesi ja ystäviesi kanssa, jotka haluavat rentouttavan loman Teneriffan kauniissa osassa. Kolme makuuhuonetta, kolme kylpyhuonetta, erillinen keittiö ja iso olohuone illallista, lautapelejä ja seurustelua varten. Maksuttomat allaspyyhkeet.
Tennis on saatavilla lisämaksulla viereisessä La Quinta Park Suites -hotellissa, joka on noin 150 metrin päässä.
Ilmainen wifi huvilassa ja sen puutarhassa. Jokaisessa huvilassa on autotalli yhdelle autolle. Huvilat ovat Coral Hotel -ketjun ylläpitämiä ja niillä on palvelutoimisto noin 500 metrin päässä huviloista - avoinna koko päivän. Noin 500 metriä SUMA Supermarketiin. Paikallisbusseja on saatavilla muun muassa Puerto de la Cruziin. Noin 3,5 kilometrin päässä sijaitsevat mustat laavarannat Playa Los Patos ja Playa del Ancón, joille pääsee helpoimmin autolla. Puerto de la Cruz on noin 9 kilometrin päässä.
Ateriat
Ei ateroita
Palvelut
Wifi huoneessa
Allas
Sijainti
Espanja, Kanariansaaret, Teneriffa, Puerto de la Cruz
3.5 km rannalle, 10 km kaupunkiin




