Villa Eden Views
Etsitkö merinäköalallista lomakohdetta Costa Adejella? Villa Eden View on oikea valinta. Vilkkaan kävelymatkan päässä kaupungin keskustasta sijaitseva huvila on loistava valinta niille, jotka eivät halua vuokrata autoa, ja samalla lyhyen matkan päässä vilkkaasta elämästä. Nämä kaksi huvilaa sijaitsevat aivan sisarkiinteistönsä Villa Macaronesian vieressä, ja niitä voi varata yhdessä jopa kahdentoista hengen varauksille.
Kauniissa ja moderneissa sisätiloissaan sijaitsevassa Villa Eden View'ssa on kolme viihtyisää makuuhuonetta, joissa kaikissa on viileä ilmastointi ja ilmaiset allaspyyhkeet. Täysin varustellun keittiön ja kannettavan grillin ansiosta käden ulottuvilla voit valmistaa herkullisia herkkuja kaikkien iloksi. Auringonpaisteessa nautitut tapakset eivät ole koskaan maistuneet näin hyvältä!
Ulkotilat ovat aivan yhtä upeita, kaukaisilla merinäköaloilla, mukavilla puutarhaistuimilla ja omalla lämmitetyllä uima-altaalla. Lisäbonuksena tässä huvilassa on ilmainen uima-altaan lämmitys ympäri vuoden.
* Kiinteistön alla on pysäköintitilaa maantieltä. Pohjakerrokseen pääsy edellyttää portaikkoa.
Yleistä tietoa
Makuuhuoneiden lukumäärä: 3
Kylpyhuoneiden lukumäärä: 3
Vastaanottohuoneiden lukumäärä: 1
Enimmäismäärä henkilöitä: 6
Sisäänkirjautuminen klo 16.00
Uloskirjautuminen klo 10.00
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja
Tupakointi on kielletty
Pyyhkeet sisältyvät hintaan
Liinavaatteet sisältyvät hintaan
Pohjakerros
Keittiö
Uuni, Liesi, Mikroaaltouuni, Pakastin, Jääkaappi, Jääkaappipakastin, Astianpesukone, Ovet terassille
Oleskelutila
Mukava oleskelualue, ilmastointi, älytelevisio, ruokailutila, ovet terassille
Vieras-WC
WC, pesuallas, pyykinpesukone
Ensimmäinen kerros
Makuuhuone 1
King size -vuode, ilmastointi, parveke, merinäköala
Makuuhuone 1, oma kylpyhuone
Suihku, WC, Bidee, Pesuallas
Makuuhuone 2
Parisänky, Parivuode, Ilmastointi, Parveke, Merinäköala
Makuuhuone 3
Kaksi erillistä sänkyä, ilmastointi, parveke, merinäköala
Suihkuhuone
Suihku, WC, Pesuallas
Ulkona
Terassi
Katettu terassi, Ulkoruokailu, Ulkoruokailutilat, Ruokailutilat, Grilli, Kannettava grilli, Aurinkotuolit, Aurinkovarjo, Puutarhakalusteet, Merinäköala
Pysäköinti
Maastopysäköinti
Uima-altaat
Yksityinen ulkouima-allas
Altaan koko: 5 m x 3,3 m Altaan syvyys: 1,2 m - 1,2 m, Lämmitetty, Portaat
Hyvä tietää
tyhjä
Huomioithan, että tämä huvila jakaa sisäänkäynnin ja ulkoportaat naapurihuviloiden kanssa. *Mikä tahansa Tähdellä merkityistä tuotteista voidaan periä lisämaksu. Tässä kiinteistössä on 20 cm leveät raot tikapuumaisissa kaiteissa. Varmistathan, että lapsia valvotaan koko ajan. Tämä on kehittyvä lomakeskus, ja meille on ilmoitettu Villa Eden Viewsin takana tehtävistä töistä. Työaika on arviolta klo 9.00–17.00, tänä aikana saattaa esiintyä melua. Paikallinen tiimimme seuraa aluetta säännöllisesti ja otamme yhteyttä asiakkaisiin, joiden oleskeluun uskomme tällä vaikuttavan merkittävästi.
Palvelut
Allas
Wifi huoneessa
Sijainti
Espanja, Kanariansaaret, Teneriffa, Playa de las Américas
1.6 km rannalle, 1.4 km kaupunkiin











